Drukuj
Odsłony: 379

 

Lista finalistów III Edycji w kategorii Uczniowie:

1. Łukasz Duk    Zespół szkół ponadgimnazjalnych im Jana Pawła 2 w Radzyniu Podlaskim   15pkt.

2. Kamil Olejni   Zespół szkół Ponadgimnazjalnych im.Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim 15pkt.

3. Patryk Rosiński  Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych im.Jana Pawla II w Radzyniu Podlaskim 15pkt.

4. Mateusz Ślepaczuk Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie 14pkt.

5. Jakub Kulbaka Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie 14pkt.

6. Łukasz Klimek Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie 13pkt.

7. Kamil Czekierda Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu 13pkt.

8. Mateusz Florek Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu 13pkt.

9. Damian Łukasik  Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy 13pkt.

10. Błażej Weyna Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy 13pkt.

11. Juliusz Żakowski Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy 12pkt.

12. Arsenii Brazhnyk Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu 12pkt.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zestawienie punktów:

Sygnatura czasowa

Imię i Nazwisko

Nazwa szkoły

Punkty

 

 

 

 

20-09-19 12:14

Łukasz Duk

Zespół szkół ponadgimnazjalnych im Jana Pawła 2 w Radzyniu Podlaskim

15

20-09-19 12:14

Kamil Olejni

Zespół szkół Ponadgimnazjalnych im.Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

15

20-09-19 12:15

Patryk Rosiński

Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych im.Jana Pawla II w Radzyniu Podlaskim

15

20-09-19 11:43

Michał Uchaniuk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Radzyń Podlaski

14

20-09-19 11:54

Cezary Grzywacz

zsp radzyn podlaski

14

20-09-19 12:50

Mateusz Ślepaczuk

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

14

20-09-19 13:33

Jakub Kulbaka

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

14

20-09-19 21:56

Patryk Paszkowski

ZSP Radzyń Podlaski

14

20-09-19 12:02

Łukasz Klimek

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

13

20-09-19 12:50

Adam Bęczkowski

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

13

21-09-19 21:06

Kamil Czekierda

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

13

23-09-19 16:12

Mateusz Florek

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha

13

24-09-19 20:15

Damian Łukasik

Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

13

24-09-19 20:52

Błażej Weyna

Zespół Szkół Samochodowych

13

20-09-19 12:50

Paweł Ogórek

Zespół Szkół samochodowych im. S. Syroczyńskiego w Lublinie

12

20-09-19 13:34

Mateusz Dziekanowski

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

12

24-09-19 20:58

Juliusz Żakowski

Zespół Szkół Samochodowych

12

25-09-19 19:21

Arsenii Brazhnyk

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu

12

20-09-19 12:50

Michał Machaj

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

11

20-09-19 13:36

Sebastian Gąszczyk

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

10

23-09-19 19:58

Michał Nowak

Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

10

23-09-19 19:02

Krzysztof Jakubczyk

Technikum Samochodowe w Bydgoszczy

9

25-09-19 22:28

Rydzik Tomasz

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu

9

20-09-19 11:30

Jakub Blok

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

8

25-09-19 20:03

Kamil Czarny

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu

8

25-09-19 21:15

Sebastian Wesołowski

Zespół szkół samochodowych w bydgoszczy

8

20-09-19 12:03

Piotr Jurecki

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

7

20-09-19 12:03

Dawid Zdunek

Technikum Samochodowe w Lublinie

7

24-09-19 22:02

Jakub Ramotowski

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu

6

24-09-19 21:12

Mateusz Kędzior

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu

5

25-09-19 23:42

Adrian Grenda

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Stefana Banacha w Jarosławiu

5

20-09-19 11:50

Patrycja Lewczyk

Technikum Samochodowe im. S. Syroczyńskiego w Lublinie

4

20-09-19 11:52

Kacper Mrugała

zss lublin

4